Więcej
  Komentarze
  nie wiem, kto w tym miescie odpowiada za gospodarke przestrzenia ale szlag mnie trafia jak slysze o kolejnym markecie. ile ich tu bedzie? siedem ku...!? co mi tu glodne kawalki o tramwaju i jakiejs silce (nastepna?!) pociskacie. to wielki wychodek dla psow. jakis gimnazjalista pie...al niby pomnik z wielkim wojtyla i nic wiecej zrobic tu juz nie mozna. jesli nie mozecie zrobic parku to zrobcie przynajmniej PARKING a nie puste pole z jakims absurdem blokujacym kazda inicjatywe. wiem ze proboszcz pewnie osiwieje ze zlosci jak mu tu drzewa WIELKIM wysilkiem posadzicie ale pamieta kos moze plan, jak mialo to wszystko wygladac? byla taka jebitna tablica, pamietacie? no ja pamietam. a i pozdrowienia dla tego idioty ktory nie potrafi na parkingu wybudowac prawidlowo sciezek tak zeby ludzie w normalny sposob mogli z niego wyjsc. pozdrawiam idioto. skonczcie pie...c, wezcie sie do jakiejs sensownej roboty
  już oceniałe(a)ś
  18
  3
  Skończcie z budową marketów - dyskontów tylko pobudujcie to co ludziom i dzieciom potrzebne, a w szczególności , np. PRAWDZIWE I UCZCIWE MIEJSCA PRACY (nie u prywaciaża, który oszukuje i wyzyskuje pracownika).
  już oceniałe(a)ś
  17
  2
  posadzić drzewa! - co za idiota wprowadził modę na pola golfowe w tumanach kurzu i dymu!? na Zagórzu po winny być parki w każdym wolnym miejscu, a te markety chyba faktycznie trzeba obłożyć podatkami, bo zasrały cały kraj i wykończyły drobny handel!
  @Gość: zgrzyt moje ulubione piwo w markecie kosztuje 2,56 a w drobnym handlu 3,50.Mam gdzieś prywaciarzy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @Gosc: amu22 może nie pij po prostu ?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Markety na każdej ulicy [ najlepiej co drugi blok ] , wszystkie skrzyżowania przerobić na ronda , na każdym przejściu sygnalizacja świetlna , tam gdzie są dwa pasy jeden wyłączyć na bus-pas , tam gdzie nie ma przejścia dla pieszych pieszy musi mieć pierwszeństwo . Cała prawda o Sosnowcu i Władzy .
  @Gość: raff gupiś człeku... Buspas zniknie a pinionszki na drogę da wojewoda a nie miasto. Ale zeby to zrozumieć to trzeba TV wyłączyć ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @Gosc: ble ble Po co piszesz jak nie umiesz?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @Gość: raff naucz się jeździć na rondach to docenisz, albo wjeżdżaj z uprzednio podrzędnej
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  jestem za tym aby ten Plac Papieski obsadzić dużą ilością drzew. tylko drzewami szlachetnymi a nie jakimiś chaszczami i krzokami po których będą walać się śmieci. Mam na myśli dęby, buki, klony, jodły sosny. Pięknie by było. A te hipermarkety to najlepiej niech spie......ą stąd bo gó...o w nich jest. I linia tramwajowa też tam jest potrzebna jak wszy w d.....e.
  już oceniałe(a)ś
  8
  5
  19 lat temu wyprowadziłam się z Gwiezdnej, i widzę że to była świetna decyzja .Nic się nie zmieniło, jak były ugory tak są do dziś .
  już oceniałe(a)ś
  4
  2