Więcej
  Komentarze
  Rzeka jest dalej zaśmiecona, 5 lodówek jeden zdechły pies i mnóstwo plastikowych śmieci - butelek. To spływ dla lokalnych patriotów. Ten spływ był manifestacją oczekiwać ~ 100 kajakarzy. Wzdłuż Przemszy należałoby - tak jak to robią w Chełmku - Bobrku, zrealizować trasę rowerową. Z Chełmka już realizują do Krakowa. Tylko możemy pozazdrościć pomysłu. Pora wzmóc wysiłki dla przywrócenia czystości zagłębiowskich wód płynących i to od źródeł.
  @Gość: KRK I o to chodziło aby właśnie pokazać i plusy i minusy tej drogi wodnej bo jak będzie to pokazywane to będzie poprawa! Przez lata rzeka była traktowana jak śmietnik i kloaka bo nikt tam nie zaglądał, więc teraz wszelkie działania na rzece mogą tylko tym pomóc aby zmieniło się na lepsze! Kiedy to o Przemszy było wcześniej tyle w mediach? To lokalnym decydentom i formalnym gospodarzom rzeki i jej brzegów musi dać do myślenia! :) Bulwar nadrzeczny od Trójkąta Trzech Cesarzy do Chełmka i dalej, wzdłuż Wisły to by była genialna rzecz !
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Podziwiam, w tym syfie spływać, od razu lepiej przeciwtężcowy zaliczyć ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  ciekawy jestem komentarzy osób które były na rzece, czy rzeczywiście ma ona odpowiednie walory do spływania? Jak z czystością?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Na rzece Rudej co roku od 7 lat odbywa się przedzezonowe sprzątanie rzeki. W tym wypadku także powinno się zacząć od akcji sprzątania a potem zachęcania do pływania. Pływając wśród śmieci to się raczej tego spływu nie rozkręci. Poza tym organizatorzy chcą głównie przywrócić na rzece transport towarów, jak się do ma do jej rekreacyjnej funkcji? na tak wąskim odcinku barki mają się mijać z kajakarzami? Mi to bardziej wygląda jako traktowanie kajakarzy jako mieso armatnie i w celu nagłośnie tematu ale raczej Czarna Przemsza nigdy nie stanie się juz atrakcyjna do spływania kajakiem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najśmieszniejszy jest ten wąsaty chłopina trzymający wiosło na zdjęciu nr 8. Naprawdę ciekawie się ubrał. Ma facet wysokie poczucie estetyki, a ta chustka na głowie oraz koszulka z paskudnym kurakiem i napisem Zagłębie Dąbrowskie to szczyt dobrego gustu.Brakuje tylko skarpetek do sandałów. Potem się dziwimy że wszyscy mają bekę z Sosnowca
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  nawet zdjęć się wyborczej nie chce zrobić już?
  już oceniałe(a)ś
  2
  4