Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Panie Jedlecki, Pan więcej nie pisze tekstów na kacu a jeśli już to niech Pan poprosi chociaż kota o sprawdzenie.
@iberia.pl Ten sam autor pisał niegdyś o szopienickiej "Hucie Metali Niezależnych", tak więc cenimy dobre dziennikarstwo.
już oceniałe(a)ś
4
0
Autor niech przeczyta swój tekst jeszcze raz i poprawi błędy! Kogo wy tam zatrudniacie?!
już oceniałe(a)ś
7
1
A to 575 ton jest mniejsze niż 300? h ttp://kielce.wyborcza.pl/kielce/56,47262,16518273,zamowienie-dla-chevron-phillips,,1.html
już oceniałe(a)ś
2
0
"Pan Janusz nad Baltykiem zamówił pierwsze piwo. Kapsel do butelki właśnie jest transportowany"
już oceniałe(a)ś
2
0
> Całość ważyła trzy ton. (???) Szwagier na wsi Polonezem by to przewiózł
@e.olsen Twoja wypowiedź świadczy o tym, jak mało jesteś inteligentny.
już oceniałe(a)ś
1
0
Autor może wybierze sie do 3miasta i zobaczy co jeździ nocami ze stoczni, a dopiero potem pieprzy że to najwiekszy transport w Polsce (z małej litery). Kompromitacja, poziom tekstu niżej niż gimnazjum, przy tak banalnym wydarzeniu.
@pawel_vogel Jak nie wiesz,to się nie wypowiadaj,widać wszystkie rozumy pozjadałeś.Banalny to jesteś Ty.Jednym z pilotów tego transportu był mój syn,transport był tak duży i ciężki jak pisze wyżej,radzę najpierw zdobyć na jakiś temat wiedzę a potem negować i się wymądrzać.
już oceniałe(a)ś
0
1
@bogda63 Jesteś z tej firmy, która występowała w TVN Turbo...? :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@pawel_vogel Jak nie wiesz,to się nie wypowiadaj,widać wszystkie rozumy pozjadałeś.Banalny to jesteś Ty.Pilotem tego transportu był mój syn,transport był tak duzy i cięzki jak pisze wyżej,radzę najpierw zdobyć na jakiś temat wiedzę a potem negować i się wymądrzać.
już oceniałe(a)ś
0
0
A konwertor to?
@roman.kan To wynalazek polskiego uczonego prof. Katzenelnbogena z Biłgoraja pozwalający za jednym zamachem przerobić 3000 Żydów na najprawdziwszych grekokatolików. Konwerter od słowa konwersja. Patrz : Początki przemysłu polskiego. Kiedyś to mieliśmy przemysł a teraz tylko montownie i bariera średniego rozwiju. Obecnie potajemnie, na mocy tajnego układu z międzynarodową bamksterką, wprew polskiej racji stanu, w konwerterach Katzenelnbogena przerabiają Arabów na Persów i odwrotnie ale wydajność procesu jest niska. Końcowy produkt jest ciągle zbyt multikilti, zanieczyszczony chytrymi Ormiaszkami, leniwymi Grekami i ciemnymi Nacos znad jeziora Titicaca. Toczą się tajne rozmowy rządu Maciarewicza z Mitalem który kręci całym tym biznesem aby produkcję konwersyjną skierować na wytwarzanie 100% ONRowców z surowca dostarczanego z całego świata. Technologia nie jest jeszcze dopracowana ale prace nad jej wdrożeniem trwają.
już oceniałe(a)ś
1
0