Więcej
  Komentarze
  Rewelacja: drony, tvn 24, urzędnicy poustawiani z aparatami, a podobno nawet sam arek obserwował to wydarzenie. Promocja miasta na całego. Filmiki, fotki, klatka po klatce. Jest się czym chwalić: wyburzanie ruiny. A może by tak jakiś biurowiec wybudować co ? eee po co niech w Katowicach budują, a my będziemy bukszpany sadzić - no i plac zabaw jeszcze zbudujemy. Miejsca pracy w bieronkach i na magazynach. Sosnowiec Łączy :)
  @Gość: 258_184 Sosnowiec łączy ale bide z nędzą :) i też nie mogę zrozumieć dlaczego w Katowicach rośnie biurowiec przy biurowcu w SOS przybywa tylko lidlów i biedronek...Nawet hotele powstają na masową skalę a w SOS hotele plajtują przed oddaniem do użytku jak na Wawelu. Coś jest nie tak.......
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Gość: 258_184 Sosnowiec rzeczywiście łączy bidę z nędzą. Widać to zwłaszcza podczas przejeżdżania przez to miasto głównymi drogami. Już nawet nie chodzi o masę dziur w jezdni, ale o wszystko dookoła - od krzywych latarni poprzez zardzewiałe barierki po ostrupiałe domy i bloki. Dąbrowa potrafiła odmalować blok za blokiem, zrobili sobie całą DK94, słowem - wiedzą, co to dbałość o wizerunek. A z nas śmieje się już cała Polska, nawet Radom i Bytom nas nie przebiją.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Na wschód a nie na południe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0