Więcej
  Komentarze
  Powrót z rynku w Czeladzi to istna tragedia,setki osób dorosłych i dzieci jadą pod zakaz nie przejmując się wcale pojazdami jadącymi prawidłowo ,dzieci wyprzedające się na ulicy Nowopogońskiej przy normalnym ruchu samochodów .Jazda chodnikami bardzo dużych grup rowerzystów nie baczących wcale na pieszych.Super impreza promująca rowery i zdrowy tryb życia ale wszystko z głową nie narażając siebie i innych na kalectwo a nawet utratę życia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Życzę powrotu do zdrowia i sprawności dla smutnego chłopca na wózku inwalidzkim, którego mama prowadziła po chodniku k. Sezamu w Sosnowcu i patrzącego jak starsi i dzieci mogą jeździć na rowerkach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Taki nowy rodzaj pochodu na rowerach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Super impreza!!! może kierowcy zrozumieją że rower to też uczestnik ruchu a nie wróg, którego najlepiej zepchnąć z jezdni.
  @Gość: pit jak mają kierowcy zrozumieć kiedy się ich blikuje?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @moritz20 To trzeba wybrać inną trase nie od wczoraj wiadomo ze bedzie poblokowane
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mechaniq powiedz to rowerzystom! wokół stawików niech sobie jeżdżą
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @moritz20 A samochody niech wokół Sosnowca sobie jeźdzą i też nie bedzie problemu :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mechaniq powiedz mi po co ktoś mieszkający w Sosnowcu ma omijać swoje miejsce zamieszkania??????? Dostrzegasz brak logiki swoich tekstów???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @moritz20 Powiedz mi po co ktoś, kto chce pojeździć na rowerze, ma się ograniczać tylko do stawików? Poza tym: 1. Zbawi kierowców jak w wolny dzień postoją 30 min i poczekają aż rowerzyści przejadą? 2. Jeżeli ktoś tu komentuje, to musiał wiedzieć o Masie Krytycznej, więc mógł zaplanować wyjazd wcześniej, lub taką trasą, żeby się nie natknąć na nią.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo zazdroszczę rowerzystom sprawności fizycznej i entuzjazmu. Ja cieszę się powrotem do zdrowia,mogę chodzić bez kul. Tylko dlaczego rowerzyści jeżdżą po chodnikach nie bacząc na pieszych ? Królowie życia ?
  @Gość: eva może dlatego że brak ścieżek rowerowych? może dlatego żę na ulicy jadąc rowerem niebezpiecznie z dzieckiem? może dlatego że piesi chodzą po ścieżkach rowerowych?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: pit piesi chodzą po chodnikach, uciekając w popłochu przed rowerzystami. Chodnik to nie ścieżka rowerowa.I masz rację - niebezpiecznie z dzieckiem , które nie zdąży uciec przed rozpędzonym na chodniku rowerzystą .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  scierplaminoga BARAN
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  lubię jeździć na rowerze, lobię rowerzystów, ale nie wiem czemu takie akcje paraliżu miasta mają służyć, sam się zdziwiłem że trochę mnie to zdenerwowało bo przejazd tylu cyklistów to pół godziny stania w korku...raczej nie zmieni to złego nastawienia innych kierowców...czemu nie ma jakiejś trasy na ścieżce rowerowej?
  @fryderykus Właśnie tu chodzi o pokazanie tego, że jest tylu rowerzystów, a jest znikoma ilość ścieżek rowerowych. Niby teraz się coś ruszyło, ale taka ilość ścieżek to nadal kropla w morzu potrzeb. Jedź do Krakowa czy Wrocławia i zobacz jak fajnie miasto jest poprzecinane ścieżkami. Tam można pół miasta przejechać nie schodząc z roweru, a u nas? Idzie ścieżka, a za chwile przejście dla pieszych bez ścieżki, albo przejście podziemnie. Często jest tak, że nagle ścieżka się kończy od tak i dalej albo chodnikiem (co wkurza pieszych), albo ulicą (co wkurza kierowców).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  kolejne utrudnianie życia ludziom w mieście
  @scierplaminoga oo pierwsza narzekająca pierdoła się odezwała
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: dvwev jestem drugą narzekającą pierdołą , i mam rację .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @scierplaminoga dupek, wszystko wam przeszkadza
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: eva Ciekawe czy tak samo narzekasz jak dla meneli blokuj się co weekend Małachowskiego? Ciekawe czy narzekasz, jak prowadzi się z dworca bandytów na Ludowy, żeby nie zdewastowali centrum? Pewnie nie, bo promocja alkoholizmu i bandyctwa stadionowego jest w porządku, ale raz do roku przejazd rowerów jest już zły. Zapewne narzekają tylko tłuste świniaki, które nie mają za grosz ruchu i wożą się tylko samochodami pod same drzwi sklepów, a przejście 100 m to już prawie jak maraton :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0