Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Dopiero patrząc na te wizualizacje dotarło do mnie, iż idealnym uzupełnieniem byłaby skocznia narciarska wkomponowana w Górkę Środulską :) a już tak na serio to wg mnie hokej w Polsce jest zbyt niszowym sportem aby inwestować w niego. Halę sportową można jeszcze wynająć na różne okazje, a lodowisko... w sumie wesele na lodzie to by było coś :) Stadion... byłoby super a idelanie już wtedy gdyby Zagłębie zostało przejęte przez prywatnego właściciela, który od miasta takowy by wynajmował, albo jeszcze lepiej współfinansował jego budowę... ech marzenia
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Pan prezydent puści nas z torbami: na drugi raz myślcie kogo wybieracie! Gdy będą zamykać przedszkola, gdy kasy braknie na drogi, szpitale to nie kombinujcie - to kibolskie długi pogrążą miasto.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  dofinansujcie szkoły! w szkole mojego dziecka nie ma kasy na basen, zajecia w ferie, sprzet do klas. dlaczego prezydent nie powie wprost ze stadion jest wazniejszy od dzieci?
  @bejzkik facet ma inne priorytety niż sosnowieckie dzieci
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  za co sosnowiczanie będą kupować bilety jak bezrobocie nadal będzie takie duże ? czy ktoś przemyślał sprawę utrzymania tych obiektów ? bogatsi od nas po mistrzostwach burzyli stadiony by ich nie musieć utrzymywać
  @Gość: ja Miasto od lat umiera i wyludnia się.Padł przemysł ,górnictwo czyli fundamenty na ,których było zbudowane.Straszy ruderami i ruinami.Na Modrzejewskiej szybkie kredyty,tanie buty i szmateksy.I w takiej metropolii najbardziej potrzebny jest kompleks sportowy za wiele milionów złotych.Czy ta inwestycja przyczyni się do rozwoju miasta czy jest to raczej pomnik nowej władzy?.A czy nowe władze inwestując tak duże pieniądze zapytają mieszkańców np.w formie referendum co mieszkańcy o tym pomyśle myślą?.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Gosc: barni wytrzymaliśmy tyle lat z Górskim wytrzymamy jeszcze 2.5 roku z Chęcińskim a potem się wypowiemy przy urnach
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Gosc: barni dokładnie, brud i syf w blokach i kamienicach, czy rządzący widzą w jakich warunkach żyją ludzie? nie sztuka wydać z publicznych pieniędzy setki tysięcy na pseudoinwestycje typu stadion, wiata przystankowa czy remont siedziby policji, nikogo nie rusza, że te perełki będą otoczone przez slumsy?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy w Sosnowcu potrzebna jest druga hala do piłki siatkowej na 3 tysiące miejsc, jedna już jest na Zeromskiego. Gdyby była na 10 tysięcy jeszcze można to zrozumieć, ale wyrzucać kasę na mały badziew. Stadion jest to po co budować drugi, kasę włożyć w to co jest, Droga do Stadionu Ludowego z dworca jest krótsza i nie wiedzie przez centrum miasta więc hołota stadionowa nie porozwala centrum tylko obrzeża i policja nie będzie goniła huliganów po Modrzejowskiej, Nowotki i 3-go Maja, tylko po Osiedlu Piastów i Stawikach. Zastanówmy się więc nad tą inwestycją, która pochłonie krocie przy budowie a przy remontach następne krocie i ta elewacja z drewna, co na to Straż Pożarna. Most w Warszawie spalili, krzesełka na stadionach i podpala również elewację w Sosnowcu. Będzie to największe ognisko widoczne z kosmosu:)
  @Gość: Renia Mała dygresja. Ulicy Nowotki nie ma już ze 30 lat.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: aaa Masz rację, nie ma, ale reszta się zgadza:)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Powstanie lodowiska bym między bajki włożył. Obecne MS na pewno nie da na to miastu pieniędzy
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Przyglądam się z zainteresowaniem
  @Gość: Zibi.Ziobro Nie musisz mam to od dawna na oku
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @Gosc: Mario. Kamiński A ja osobiście poinformuje prezesa !
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Effa.malik Budżet tego nie wytrzyma. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Basia. dolniak Tyle wydatków. Nowy dach, freski, może by starczyło na brodzik termalny. A i barkę wypadałoby odmalowac i nowe żagle dokupić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Grześ.kaszak Sprawa jest prosta. Za tę kasę lepiej położyć drugi tor 15tki, dokończyć drugi stok narciarski przy Kauflandzie, dobudować głośniki i wzmacniacz do Muzy a na górce postawić Biedronke. Albo chociaż Żabke.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Kazio.gorski A mogliście mieć barany nowe baseny na Sielcu i bezpłatna komunikacje. A będziecie mieli salon Skody i SKUP. Dobrze wam tak!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Maciuś.adamiec Ale ja muszę. Obiecałem Donaldowi że haratniemy w gałę jak wróci z saksów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Aruś. checinski Aż taki głupi nie jest żeby wrócić ale pomarzyć zawsze można
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Zibi.Ziobro Stadionów im się zachciało, Arek wyskakuj z kasy! Aleje Rozdzienskiego trzeba przebudować jeśli ci się wydaje że ja za to zapłacę to się kurna mylisz. Ale na zakup donica ulicznych to się możemy umówić taniej wyjdzie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Gosc: Marcinek.krupa A ja chcę farbki i nowy pędzel! Parę ławek w Sosnowcu jeszcze zostało i same się nie pomaluja. Przy okazji machne sobie kilka nowych miejsc dla niepełnosprawnych na Małachowskiego bo na parking za Sezamem nie zamierzam latać. Mogę? Plizzzz
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Kasia.KK Ja się z kąta w kąt przestawiać nie pozwolę!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Gosc: Jaś.kiepura , że co? Stadion? W Sosnowcu? I lodowisko? Hahahahahahaha. No nie mogę, posikam się. OMG ferrari sobie zasmarkalem. Jak tu nie kochać tego miasta
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Rzeczywiście wygrał najlepszy, mam nadzieje że powstanie i to miejsce będzie tętnić życiem, co zamknie usta malkontentom
  już oceniałe(a)ś
  1
  3