Więcej
  Komentarze
  Nazwa firmy Arcellor Mittal Poland S.A Oddział Dąbrowa Górnicza.Zwyczajowo nazywamy zakład Huta Katowice i taki napis jest na dachu bramy wjazdowej i na komunikacji miejskiej .Nie bądżcie w szoku ......na zdjeciu jest część osadnikowa ale oczyszczalni ścieków w południowej części terenu Huty, a nie kąpieliska nad Pogorią.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jest największy truciciel. Nie ma sie czym zachwycać. A nazwę można poprawiać tylko w kontekście by uswiadomić ludzi jak truciciel się nazywa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Huta Katowice Arcelor Mittal Stell Poland
  @Gość: Zagłebiak Steel. Ale to słowo nie występuje w nazwie, która obecnie brzmi w przypadku HK, dąbrowski oddział ArcelorMittal Poland
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chwała fotografowi. Te zdjęcia to dokument stwierdzający wpływ Huty na środowisko w Dąbrowie Górniczej. Powinny być wykorzystane przez Urząd Miejski, Sanepid i tym podobne organizacje łącznie z Helsińską Organizacją Praw Człowieka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Super zdjęcia, prosimy o więcej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak hanysy stal topili to ty gorolu po bosoku w guliku sie bawiles.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Super, proszę więcej takich zdjęć z DG
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie ma czegoś takiego jak Huta Katowice, jest Mistral, owszem kiedyś hanysy przywłaszczyły nazwę huty w Dąbrowie Górniczej, podobnie jak i lotniska w zagłębiowskich Pyrzowicach!
  Gdzie ten Mistral? Na Pogorii zwodowali? Ostatnie dwa Mistrale podobno ruskie kupiły od Egiptu za dolara. Zmień drugi albo zmniejsz dawkowanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: 11krzych Ktoś tak mądry jak ty projektował tableta, który zamienia napisane słowa. Nie dopisywało poprawki, bo inteligentnym nie potrzeba , ale specjalnie dla ciebie mniej inteligentnego poprawiam MITTAL!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gosc: Dość kłamstwa w judezeitung! A teraz wskocz inteligentny człowieku w tramwaj linii 21 i przeczytaj nazwę na głównej bramie wjazdowej do huty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gość: Dość kłamstwa w judezeitung! "Ktoś tak mądry jak ty projektował tableta, który zamienia napisane słowa" a jeszcze mundrzejszy nie potrafi autokorekty wyłączyć
  już oceniałe(a)ś
  0
  0