Więcej
  Komentarze
  Dlaczego nie zabawic sie na calego? Zrobcie motorowke z samochodu i wjedzcie do wody!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wczoraj sciezka rowerowa zasuwal 'maluch odprzystani do sklepu,w niedziele zabezpieczenia na tamie yaranowal pan ouadem z tablica bedzin-mam na zdjeciu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kilkanaście lat temu byl super las, teraz niby tez ale mniejszy hihi, a co do pogorii to ostatni raz bylem 4 lata jakos temu, plywalem gdy nagle papers z gownem sobie przeplynal bez ŻAGLA obok mnie, dobry wiatr mial hehe
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  już niedługo rozwiąże się problem - stawiają ogrodzenie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zamiast zakazów i nakazów wystarczy wprowadzić opłaty za wjazd. Buraki odpuszczą, chętni wjadą a gmina zarobi na przygotowanie porządnego parkingu. Jest tam miejsce na jakieś 200 aut. 10 PLN od sztuki x 10 dni w miesiącu x 3 miesiące - 50% kosztów = 30000pln. Inwestycja zwróci się za dwa lata będzie normalnie - tylko po co? Lepiej i łatwiej karać i marudzić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mnóstwo śmieci, szczyny i g.wna w piachu, szkło, grille i hałas. Byłem raz, pierwszy i ostatni. Naprawdę niewiele trzeba: postawić samochód dalej, swoje śmieci zabrać ze sobą, nie szcz... w wodzie i nie sr.ć 5 metrów od miejsca, gdzie się opala. Poza tym ta trzoda nie pilnuje dzieci, które w ułamku chwili mogą się potopić w tej zdradliwej wodzie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tam niektóre głupolce to nawet do wody wjeżdzają, a co? Nie wolno im? Przecież teraz mamy demokrację i PIS, który nas poprze i (niedo)rzeczniczka powie: "naganne ale jak ich rozumiem". Głupia władza, głupi "narut"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  tak prawdę mówiąc...co to komu przeszkadza? Ludzie odpoczywają, każdy zjeżdża na dół samochodem. Czy te komentarze piszą tylko właściciele pobliskich posesji i użytkownicy komunikacji miejskiej? Nie każdy może dojechać tam rowerem, zresztą, jak są dzieci, to nawet rower by nie wypalił. Po co tyle nienawiści i tryskanie jadem?
  @Gość: Zdziwiona ...chyba nie tylko zdziwiona?!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gość: Zdziwiona o widzę że jedna z tych co muszą mieć ałto na kocu.... może to przeszkadza że samochody zajmuja miejsce i nigdy tak naprawdę nie ma gdzie rozłożyć koca?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0