Policjanci z Dąbrowy Górniczej proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 12-letniej Natalii Krawczyk z Dąbrowy Górniczej. Dziewczynka zaginęła w niedzielę.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O zaginięciu dziewczynki policjantów poinformowała najbliższa rodzina. Dziewczynka sama wyszła z domu w Dąbrowie Górniczej w niedzielę wieczorem.

Rysopis zaginionej nastolatki: wzrost około 150 cm, sylwetka szczupła, oczy ciemne, waga około 40 kg, blond włosy do ramion. Ubrana w kurtkę koloru czarnego z kapturem obszytym jasnym futerkiem oraz jeansy koloru niebieskiego, buty wiązane koloru czarnego obszyte jasnym futerkiem.

Informacje na temat zaginionej można przekazywać telefonicznie pod nr telefonu 32 63 94 252, 32 63 94 255 i 112 albo osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
dziewczynka została znaleziona tego samego dnia o 18.10....
A sprawa zaginięcia wciąż wisi na pierwszej stronie
już oceniałe(a)ś
2
0
Odnaleźli ją po kilku godzinach. Uaktualnijcie serwis.
już oceniałe(a)ś
2
0
oby się znalazła
już oceniałe(a)ś
0
0