Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej zaprasza na kolejny weekend z atrakcjami muzycznymi, kulinarnymi, rekreacyjnymi i edukacyjnymi.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W piątek na Małej scenie Fabryki zaprezentują się didżeje z The Very Polish Cut Outs Showcase. To wytwórnia muzyczna, która przez ponad 10 lat działalności wypromowała wielu utalentowanych krajowych producentów i didżejów. W Dąbrowie Górniczej zagrają na żywo Bisti i Karol Aleksander. Początek o godz.19.

Fabryka Pełna Życia. Muzyka, dobre jedzenie i... warsztaty z owadami

W sobotę, 26 czerwca, o godz. 10.30 Fabryka – wspólnie z kawiarnią-bawialnią Bohomaz z Dąbrowy Górniczej – zaprasza na warsztaty przyrodnicze dla dzieci pod nazwą „Owady w ogrodzie". Będzie to już czwarte spotkanie z maluchami i ich rodzicami poświęcone tematyce z otaczającego nas świata. Tym razem dzieci będą mogły same wykonać wzór pajęczyny z nici, zaprojektować i wykonać domek dla owadów i przede wszystkim dowiedzieć się, jak ważne są owady odwiedzające nasze ogrody. W specjalnej gablocie będzie można zobaczyć owady, które najczęściej możemy spotkać w domu i ogrodzie.

Fabryka Pełna Życia. Muzyka, dobre jedzenie i... warsztaty z owadami
Fabryka Pełna Życia. Muzyka, dobre jedzenie i... warsztaty z owadami  Fabryka Pełna Życia

Dla chętnych, którzy lubią poświęcać niedzielne poranki na rekreację i refleksję, Fabryka i Chata Jogi polecają zajęcia pod hasłem „Joga na trawie". Początek o godzinie 10 na fabrycznej łące lub w razie niepogody w budynku Warsztatu Fabryki Pełnej Życia.

W tym sezonie przez cały tydzień Fabryka zaprasza ponadto do Strefy Smaku, gdzie do dyspozycji jest 5 punktów gastronomicznych z jedzeniem i napojami. 

Harmonogram weekendu w Fabryce Pełnej Życia:

– piątek: Strefa Smaku od godz.12; od godz.19 The Very Polish Cut Outs Showcase, grają: Bisti, Karol Aleksander;

– sobota: Strefa Smaku od godz.10; warsztaty dla dzieci w godz.10.30-11.30; od godz.19. DJ set.

– niedziela: Strefa Smaku od godz.10; joga na trawie w godz. 10-11.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem