Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mężczyzna z uwagi na posiadane schorzenia jest w pewnym stopniu nieporadny i kontakt z nim może być utrudniony. Ustalono, że wyszedł z domu w dniu 21.07.2021 roku około godziny 6 rano i od tej pory nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna odbywał samotne spacery, zwykle w jedno, znane policji miejsce. Tym razem jednak tam go nie odnaleziono. Nigdy nie miał też również problemów z powrotem do domu. W przeszłości nigdy też nie zgłaszano jego zaginięcia.

Rysopis zaginionego:

Wiek z wyglądu 44-45 lat. wzrost 170 cm, sylwetka krępa, włosy ciemny blond długości 4 cm kręcone, oczy niebieskie, nos orli, uszy przylegające, zarost kilkudniowy,

Ubiór w momencie zaginięcia: Koszulka typu polo czarna z białym kołnierzem, na rękawach białe pasy, spodnie jeansowe ciemny granat, buty sportowe, sznurowane, jasne, czapka z daszkiem koloru ciemnozielonego.

Może posiadać przy sobie wyłącznie czytnik do domofonu koloru niebieskiego w kształcie łezki.

Wszystkie osoby posiadające w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań Wydziału Kryminalnego sosnowieckiej Komendy Miejskiej Policji pod numerem 47 852 13 07 lub 47 852 13 15, oficerem dyżurnym komendy pod numerem 47 852 12 00 lub 47 852 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.