Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Obudowa fontanny z płyt nie na tego typu budowle , brak odwodnienie pod placem - całym placem , palisady , ławki , elementy drewniane malowane na mokry materiał, to tylko parę rzeczy które mi się nasuwają . Nie wiem kto im to odbierze , jaki inspektor sie podłoży.
@Gość: sóltejziemi inspektor Chęciński i podawacz cegieł Rykała
już oceniałe(a)ś
1
1
@Gosc: małach Tu nie chodzi o Chęcińskiego, czy Pana X czy Y , tu chodzi o system cały system kto pozwala na budowie na zmiany w projekcie lub wolną interpretację projektu . Kto pozwala na wykonanie bubla na samej budowie. Chęciński czy Rykała nie są od tego w mieście. żeby pilnować każdej budowy, trawnika, czy kosza na śmieci. Jest od tego inspektor , inwestor zastępczy , czy ktos tam kto za to odpowiada z ramienia miasta. A tu mucha sie ze.... i wina Chęcińskiego bezsens.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Gosc: sóltejziemi Ale można donieść inne wrażenie. Panowie Chęciński i Rykała chwalą się każdą budową w mieście od stadionu po chodniki tak więc nie widzę problemu w tym aby brali też odpowiedzialność za błędy. Ktoś budowę zaplanował akurat w tym momencie i zapewne miał ku temu jakiś konkretny powód, możliwe że podkładkę pod astronomicznie drogi stadion
już oceniałe(a)ś
1
0
@Gosc: małach sukces ma wielu ojców , porażka jest sierotą
już oceniałe(a)ś
1
0
Tam jest Eldorado,, dla Straży Miejskiej Sosnowca"!. Nikt ze Strażników Miejskich nie może wrócić z tego rejonu z niewykorzystanym bloczkiem mandatowym...! Uważajcie odwiedzający te okolice, ponieważ pouczenia, to przeszłość.
już oceniałe(a)ś
1
0
Genialne, otwieranie placu zabaw w grudniu tylko po to, żeby było "łubu dubu, nie żyje nam"
już oceniałe(a)ś
0
0
Niech mi ktoś wyjaśni co tutaj kosztowało prawie 3 ml. złotych...ludzie wiecie jakie to są pieniądze....i proszę o dokładnie wyjaśnienie co w tym placu zabaw jest tyle warte...to jest jakaś parodia i złodziejstwo w przetargach na prace dla miast czy urzędów...ktoś się za to w końcu weźmie w tym kraju?
@Gość: Grig S-c Dalej, bierz się za to.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Gość: Grig S-c Weź odejmij od tego Vat , podatek dochodowy, zusy srusy , i z 3 baniek robi ci się wielki h.......tatatata - każda zabawka musi mieć ates , homologację , i tu też koszty , nigdy nie prowadziłeś żadnego biznesu - widać
już oceniałe(a)ś
0
0